اخبار

استاندار آذربایجان‌شرقی:

فرهنگ اصلاح الگوی مصرف در جامعه نهادینه شود

فرهنگ اصلاح الگوی مصرف در جامعه نهادینه شود
پورمحمدی گفت: با حضور ناظران تعزیرات و کمک اصناف و بازاریان به طور جدی با موضوع گرانی مقابله می کنیم، البته در این راستا باید به فکر اصلاح الگوی مصرف در جامعه نیز باشیم.

محمدرضا پورمحمدی در هفتاد و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان که در محل کتابخانه مرکزی تبریز برگزار شد، با اشاره به بصیرت و هوشیاری مردم تبریز در حوادث هفته گذشته اظهار داشت: مردم تبریز با اندیشه و تعقل و با پیروی از منویات رهبری خط خود را از اغتشاشگران جدا کردند.

استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: مردم آذربایجان و تبریز در صیانت از خون شهدا و دفاع از کیان کشور و ولایت، راهپیمایی عظیمی به صورت خودجوش راه‌اندازی کردند که به لطف خدا به یک الگو در کشور و برای دیگر شهرها تبدیل شد.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای فتنه انگیزی در کشور افزود: دشمن سعی دارد با فضاسازی برای گرانی برخی کالاها در کشور فتنه کند؛ اما نخواهیم گذاشت استکبار جهانی به اهداف شوم خود برسد.

پورمحمدی با اشاره به افزایش بازرسی‌ها و نظارت در بازار و کنترل قیمت ها گفت: با حضور ناظران تعزیرات و کمک اصناف و بازاریان به طور جدی با موضوع گرانی مقابله می کنیم، البته در این راستا باید به فکر اصلاح الگوی مصرف در جامعه نیز باشیم که این موضوع می تواند در دستور کار شورای فرهنگ عمومی استان هم قرار گیرد.

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به ناراحتی رسانه های معاند نظام از قطع بودن اینترنت در کشور گفت: این امر شاهرگ ارتباطی دشمنان با عوامل داخلی آنان را قطع کرده است، خدا شاهد است که یک درصد تردید نداریم که این اغتشاشات و دسیسه ها از خارج هدایت شده است.

وی با بیان این‌که مردم از گرانی، بیکاری و مشکلات معیشتی گله‌مند هستند، اما اجازه اغتشاش به هیچ کس نخواهند داد، افزود:  تمامی انبارها پر است و هیچ مشکلی در تأمین کالاهای مورد نیاز مردم وجود ندارد.

۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۸:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید