اخبار

دو سیمرغ بلورین سی و هشتمین جشنواره فیلم فجربرای فیلم "پوست"

دو سیمرغ بلورین سی و هشتمین جشنواره فیلم فجربرای فیلم "پوست"
سیمرغ بلورین بهترین فیلم بخش هنر و تجربه و سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به فیلم "دری (پوست)" تعلق گرفت.

سیمرغ بلورین بهترین فیلم بخش هنر و تجربه و سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به فیلم "دری (پوست)" به کارگردانی بهرام و بهمن ارک و آهنگسازی بامداد افشار تعلق گرفت.

آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شامگاه سه‌شنبه ۲۲ بهمن‌ماه با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی، سینماگران و سینمادوستان در برج میلاد تهران برگزار شد و طی آن نامزدها و دریافت کنندگان سیمرغ بلورین در بخش‌های مختلف معرفی شدند و فیلم پوست موفق به کسب دو سیمرغ بلورین در این دوره از جشنواره شد.
براساس این گزارش  سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن به بامداد افشار برای فیلم “پوست اهدا شد و این در حالی بود که حسین علیزاده برای فیلم آتابای، رامین کوشا برای فیلم خورشید، حبیب خزایی‌فر برای فیلم درخت گردو و مسعود سخاوت‌دوست برای فیلم شنای پروانه دیگر نامزدهای این بخش بودند.

همچنین سیمرغ بهترین فیلم در بخش «هنروتجربه» به فیلم سینمایی «پوست» به کارگردانی بهمن و بهرام ارک اهدا شد. برای این بخش نامزدی معرفی نشده بود.

گفتنی است برادران ارک در سالهای اخیر موفقیت‌های متعددی را در سطح جهانی و کشوری کسب کرده‌اند.

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید