اخبار

بیان دقیق واقعیت ها و آرام بخشی جامعه، مهم ترین خط و مشی اطلاع رسانی است

بیان دقیق واقعیت ها و آرام بخشی جامعه، مهم ترین خط و مشی اطلاع رسانی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان شرقی گفت: آرام بخشی جامعه و بیان دقیق واقعیت ها، مهم ترین خط و مشی اطلاع رسانی است ‌و همه ما تلاش می کنیم در این جهت قدم بر داریم.
علیار راستگو روز پنج شنبه در نهمین جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان اظهار داشت: آمار و اطلاعات مربوط به کرونا را صرفا رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ارائه می دهد و هیچ مرجعی به جز آنها در این خصوص اظهارنظر نخواهند کرد.
وی افزود: شورای اطلاع‌رسانی استان نیز سیاستگذار در حوزه اطلاع رسانی بوده و و رییس آن در راستای اطلاع رسانی موضوعات کلان استان و اقناع افکار عمومی، اقدام خواهد کرد.
وی همچنین از رسانه ها خواست تا برای مردم تبیین کنند که تنها جای مطمئن و امن ترین مکان برای در امان ماندن از بیماری کرونا خانه‌هایشان است.
علیار راستگو، حضور در اجتماعات و هر نوع تجمع و دور همی را موجب انتشار بیشتر ویروس و شیوع بیماری و بسیار خطرناک اعلام کرد و از رسانه ها و نخبگان جامعه خواست تا در جهت تنویر افکار عمومی و تشویق مردم به مراقبت های بهداشت فردی و اجتماعی مبادرت کنند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اظهار داشت، سیاست کاری رسانه های بیگانه و معاند و خط نفاق، بزرگ نمایی غیر واقعی اوضاع و شرایط و ایجاد یاس و نامیدی در جامعه است و در این موقعیت، مسئولیت نخبگان و اصحاب قلم و اندیشه و رسانه ها در مدیریت افکار عمومی و ایجاد امید و نشاط اجتماعی بسیار سنگین و تعیین کننده است.
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید