اخبار

باید از ظرفیت هنرمندان برای مقابله با کرونا بهره برد

باید از ظرفیت هنرمندان برای مقابله با کرونا بهره برد
هنرمند کارتونیست آذربایجان شرقی نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: باید از ظرفیت هنرمندان در مهار بیماری کرونا در استان استفاده شود.

هنرمند کارتونیست آذربایجان شرقی  اظهار کرد: باید از ظرفیت هنرمندان در مهار بیماری کرونا در استان استفاده شود که برگزاری نمایشگاه مجازی آثار هنری، راهکار مناسبی برای این کار است و همچنین می تواند مناسب برای پر کردن اوقات فراغت هنرمندان و از طرف دیگر دوستداران هنر و فرهنگ باشد.

 حسنیه اکبری کامران یادآوری کرد: ‌بر این اساس هنرمندان نیز باید بیشتر تلاش کنند تا در فضای مجازی بتوانند خوشی را برای مردم تداعی کنند.

وی اضافه کرد: فضای مجازی امکانی را فراهم آورده تا بتوان به صورت بصری پیام‌ها را به زبان و هنر به مردم رساند.

وی ادامه داد: ‌ ما هنرمندان خودمان را مبارز در خط مقدم مقابله با کرونا می دانیم که به نوعی نشان دهنده فداکاری این قشر جامعه است.

اکبری کامران ادامه داد: هنرمندان می‌توانند با زبان هنر منشاء دلداری و امید به پرستاران و مدافعان سلامت و در نهایت موجب افزایش امید و پیروزی مقابل بیماری کرونا شوند.

این هنرمند افزود: متاسفانه برخی از مردم در مقابله با کرونا همکاری مناسب ندارند و در توزیع اقلام بهداشتی و مواد ضد عفونی کم لطفی می کنند.

وی یادآور شد: ‌ تاکیدات زیادی توسط رسانه ها شده تا مردم جهت مقابله درست و سریعتر با بیماری کرونا در در خانه بمانند و به خاطر وسایل غیرضروری یا خرید شب عید از خانه خارج نشوند ‌ چون ضرورتی ندارد عید امسال را مانند سال‌های قبل برگزار کنند.

 این هنرمند کارتونیست توصیه کرد که همگان تنها هفته ای یکبار بنا به ضرورت از خانه خارج شوند و یک نفر به نمایندگی از ٢ یا چند خانواده برای خرید از خانه خارج شوند.

۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید