اخبار

این نیز بگذرد

این نیز بگذرد
رئیس انجمن خوشنویسان گفت: ‌وظیفه اول مردم رعایت توصیه های بهداشتی است و در راس آن توصیه به خانه ماندن و کاهش ارتباطات مردمی مهمترین راهکار در سلامت جامعه و مردم است؛ بر این اساس با رعایت آن دیگران را به زحمت نیندازیم.

استاد یونس نصیری اظهار کرد: در خانه نیز باید به‌دنبال مشغولیت و پرکردن اوقات فراغت باشیم و از طرف دیگر به همه روحیه بدهیم چون ‌"این نیز بگذرد"؛ ‌ یاری رساندن به یکدیگر و امید بخشی است.

وی افزود: ‌من نیز به عنوان هنرمند خوشنویس عبارت معروف «این نیز میگذرد» را نگارش و در این نمایشگاه مجازی هنری شرکت کردم، زیرا معتقدم باید با خلق آثار هنری صبر و حوصله جامعه را افزایش دهیم.

وی همچنین گفت: ‌استدعا دارم برخی افراد نیز انصاف را رعایت کنند و در فروش ماسک و مواد ضد عفونی برای درآمدزایی خود سوء استفاده نکنند، چون اثرات خوبی و مهربانی را در آینده خواهند دید؛ بر این اساس باید انصاف را پیشه خود قرار دهند.

استاد نصیری گفت: ‌چطور میشود همنوعان در بیمارستان اذیت شوند و به عنوان مدافعان حریم سلامت تلاش کنند تا بیماران را نجات دهند، آنگاه برخی از سوء استفاده کنندگان در بازار آزاد بخواهند از فروش ماسک و مواد ضدعفونی کننده جیب خود را پر کنند.

وی تاکید کرد: با همدلی و همدردی، دست به دست هم دادن و عمل به توصیه های بهداشتی می توانیم کرونا را شکست دهیم.

۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید