اخبار

اجرای طرح ارسال کتاب و محصولات فرهنگی به منازل شهروندان تبریز

اجرای طرح ارسال کتاب و محصولات فرهنگی به منازل شهروندان تبریز
با مشارکت کتابفروشان تبریز و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی طرح سفارش غیرحضوری و تلفنی کتاب و محصولات فرهنگی در سطح شهر تبریز اجرا می شود.

در این طرح که با شعار «همراه کتاب در خانه» و به منظور تامین نیازهای آموزشی دانشجویان، دانش آموزان و افراد علاقه مند به کتاب در سطح شهر تبریز به مورد اجرا در می آید، شهروندان از طریق تماس تلفنی با واحدهای عرضه و فروش کتاب و محصولات فرهنگی، اقلام درخواستی را در درب منازل خود دریافت می کنند.
کتابفروشی های عضو این طرح پس از دریافت تلفنی سفارشات، کتاب ها و محصولات سفارش شده را با انجام مراحل بهداشتی، بسته بندی کرده و در همان روز در درب منازل به مشتریان تحویل خواهند داد.
هزینه ارسال کتاب ها و محصولات فرهنگی رایگان بوده و شهروندان فقط قیمت پشت جلد کتاب ها و محصولات فرهنگی را از طریق سیستم کارت به کارت به حساب واحدهای عرضه و فروش واریز خواهند کرد.
کتابفروشی های شایسته، دهخدا، فروزش آبرسان و ولی عصر، شهر کتاب، بانک کتاب، دریا، دانشجو، نیایش، مولی، ارک، حامد، فروهر، ایوازه، مداد و پاک کن، خانه کتاب، سفیر دانش پرواز و گلشهر، علوی، مدرن، و معرفت گلزار، سپهر، آفتاب، علامه و آیین همه روزه از ساعت 10 تا 20 آماده دریافت سفارشات شهروندان علاقه مند به کتاب و کتابخوانی و محصولات فرهنگی هستند تا در همان روز اقلام درخواستی را در درب منازل تحویل مشتریان دهند.
شهروندان می توانند مشخصات کتابفروشی های عضو طرح، از جمله شماره های تماس واحدهای عرضه و فروش را با مراجعه به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی به نشانی https://azarsh.farhang.gov.ir دریافت کنند.

 

کتابرفروشی ها


۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید