اخبار

نمایش ۲۵۰ اثر در نمایشگاه مجازی آثار هنری هنرمندان استان آذربایجان شرقی

نمایش  ۲۵۰ اثر  در نمایشگاه مجازی آثار هنری هنرمندان استان آذربایجان شرقی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: تاکنون ۲۵۰ اثر به نمایشگاه مجازی آثار هنری هنرمندان استان رسیده و به نمایش گذاشته شده است.

محمد محمدپور اظهار کرد: با هدف مشارکت و همراهی هنرمندان آذربایجان شرقی برای پیشگیری، آموزش، آگاه سازی و امید بخشی به جامعه برای مقابله با ویروس کرونا در ۱۱ بخش، نمایشگاه مجازی آثار هنرمندان ‌استان در حال برگزاری است.

‌وی افزود: تیتر خبری، پوستر، تصویرسازی، کاریکاتور، خوشنویسی، شعر و قطعات ادبی، نقاشی، موشن گرافی، انیمیشن، عکس و کلیپ بخش های تعیین شده برای نمایش آثار در نمایشگاه آثار مجازی هنرمندان استان است که نمایش آن در فضای مجازی تا عبور از بحران کرونا ادامه خواهد داشت.

محمدپور ادامه داد: بهار امسال به خاطر تلاش برای شکست کرونا، «بهار همدلی» لقب گرفته و بر این اساس رسانه ها، انجمن های ‌سینمایی، فرهنگی و هنری آذربایجان شرقی در قالب پویش هنرمندان استان جهت برگزاری این نمایشگاه هنری مشارکت فعال دارند.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه پویش «در خانه بمانید» مورد حمایت اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان نیز قرار دارد، تاکید کرد: بر این اساس این جشنواره به صورت مجازی برگزار شده است و ارسال و تولید آثار نیز بدون خروج از خانه به صورت مجازی ارایه و به نمایش در می آید.

 محمد پور ادامه داد: ‌ هنرمندان و علاقمندان برای شرکت در این نمایشگاه می‌توانند آثار خود را پس از مشخص کردن بخش مورد نظر به نشانی الکترونیکی ‌coronatbz@gmail.com یا به شناسه ‌coronatbz@ در پیام رسان های بله و ایتا ارسال کنند.

 وی با بیان اینکه محدویتی برای شرکت در این نمایشگاه مجازی وجود ندارد، یادآوری کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا ۶ ‌اثر در هر بخش به جشنواره ارسال کنند.

 محمد پور اضافه کرد: این نمایشگاه به صورت مستمر به روز رسانی ‌می شود و  در نشانی www.instagram.com/corona.tbz ادامه می یابد.

وی با بیان اینکه شرکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تماس بگیرند، یادآوری کرد: ‌اختتامیه معرفی آثار برتر و اهدای جوایز پس از مهار کرونا برگزار می شود.


۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۲۰:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید