اخبار

سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری به صورت آنلاین در پرتال وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی راه اندازی شد

سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری به صورت آنلاین در پرتال وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی راه اندازی شد
سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری به صورت آنلاین در پرتال وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی راه اندازی شد.

سامانه جامع روابط کار با هدف تسهیل و تسریع در روند ارائه خدمات به کارگران و کارفرمایان از طریق پرتال وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی راه اندازی شده است.

سامانه جامع روابط کار دارای 48 زیر سامانه است که در ابتدا 22 زیر سامانه آن که زیر مجموعه های روابط کار هستند در استان راه اندازی شده است که خدمات غیر حضوری به گروههای هدف ارائه خواهد کرد.

راه اندازی سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری اقدامی در راستای توسعه خدمات دولت الکترونیک و تسهیل گری در ارائه خدمات به گروههای هدف است.

جهت برخورداری از خدمات این سامانه لازم است افراد به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نموده تا هویت آنان احراز و تائید شود و نام کاربری و رمز عبور برای آنان صادر گردد .

با راه اندازی این سامانه ثبت قراردادهای کار و تمامی مراحل دادرسی کار از طرح دادخواست ، ارائه لوایح، تعیین وقت رسیدگی و صدور ابلاغ رای از طریق این سامانه امکان پذیر خواهد بود.

سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری بصورت آنلاین در پرتال وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی به نشانهbimebikari.mcls.gov.ir راه اندازی شده و  به منظور عدم نیاز به حضور متقاضیان  در ادارات تعاون، کار ور فاه اجتماعی و نیز مراکز کاریابی جهت ثبت درخواست بیمه بیکاری بصورت آنلاین از طریق این سامانه امکان پذیر می باشد.

۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۹:۱۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید