اخبار

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

مردم آذربایجان شرقی در رزمایش سلامت و همدلی خوش درخشیدند

مردم آذربایجان شرقی در رزمایش سلامت و همدلی خوش درخشیدند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مردم آذربایجان شرقی در رزمایش سلامت و پویش های همدلی و مواسات به خوبی وارد عمل شده و خوش درخشیدند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم عصر شنبه در هشتاد و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی آذربایجان شرقی با قدردانی از مدافعان سلامت، کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان گفت: تمامی مردم و مسئولان با روحیه همدلی، صفا و صمیمیت و در راستای اجرای فرامین رهبری، در رزمایش سلامت شرکت کردند.

وی ادامه داد: در طول این مدت، اقدامات خوبی در ایجاد کارگاه‌های تولید ماسک و مواد ضدعفونی انجام شد و از سوی دیگر، خیران، مردم و گروه‌های جهادی در بحث کمک‌های معیشتی با قدرت وارد عمل شده و در آذربایجان شرقی کارهای بزرگی در این زمینه شکل گرفت.

امام جمعه تبریز با اشاره به آخرین تصمیمات اتخاذ شده برای راهپیمایی روز قدس گفت: امروز رئیس جمهور در مصاحبه خود اعلام کردند که در شهرهای سفید، راهپیمایی بلامانع بوده و در بقیه شهرها نیز به صورت نمادین و به شکل حرکت خودرویی خواهد بود.

وی در خصوص مراسم روز عید فطر نیز گفت: منتظر ابلاغ ستاد مبارزه با کرونا در این راستا هستیم.

شناخت صحیح از جامعه، وظیفه مهم روابط عمومی‌

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در ادامه با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: روز روابط عمومی فرصتی برای مرور بهتر جایگاه روابط عمومی‌ها در جامعه است.

وی با اشاره به نقش ویژه روابط عمومی‌ها در تصمیم گیری های استراتژیک برای سازمان‌های مربوطه گفت: اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و دورانی که اطلاع رسانی پیشتاز است، دو چندان می‌شود و شناخت صحیح از محیط درون سازمانی و محیط جامعه را از وظایف مهم روابط عمومی‌ها می‌توان دانست.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه روابط عمومی بر مبنای روش‌های علمی و شناخت از محیط خود می‌تواند در تصمیم گیری مدیریتی شرکت کند، گفت: سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی باید در انتخاب روابط عمومی دقت لازم را داشته باشند و فردی برای قرارگیری در این جایگاه انتخاب شود که باسوادترین و آشناترین به مفاهیم روابط عمومی باشد.

وی ادامه داد: روابط عمومی شایسته و توانمند می‌تواند برای تحقق اهداف سازمان گام بردارد و کارهای آن را برجسته کرده و باری از دوش رئیس سازمان بردارد.

آل هاشم با اشاره‌ای به ساماندهی سایت‌های ادارات و سازمان‌ها نیز گفت: نباید با باز کردن صفحات الکترونیکی سازمان‌ها تنها تصویر و خبر مدیر آن مجموعه را بر روی سایت دید، بلکه سایت‌های ادارات باید مکانی برای ارجاعات مردمی و حل مشکلات و ارتباط گیری مناسب با آنان باشد.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین در این جلسه از رئیس و اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان عجب شیر به دلیل برگزاری جلسات مستمر و منظم شورا در طول سال ۹۸ تمجید و قدردانی کرد.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۳:۳۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید