اخبار

برگزاری کرسی تلاوت قرآن کریم با استفاده از ظرفیت فضای مجازی

برگزاری کرسی تلاوت قرآن کریم با استفاده از ظرفیت فضای مجازی
سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جلفا از برگزاری کرسی تلاوت قرآن کریم با استفاده از ظرفیت فضای مجازی در این شهرستان خبر داد.

پروین قبادی با اعلام این خبر اظهار کرد: این برنامه قرآنی  با هدف  استفاده از فضای مجازی جهت بروز و نمود فعالیت های قرآنی خانوادگی، استفاده صحیح از تلفن همراه در کنار یادگیری قرآن، جمع آوری آثار شایسته از کودکان و نوجوانان در رشته های قرآنی  و شناسایی کودکان و نوجوانان علاقه مند و توانمند در حوزه قرآنی برگزار می شود.

وی در خصوص نحوه شرکت در این کرسی تلاوت گفت: خواهران در رشته ی ترتیل خوانی و برادان در رشته ی تحقیق تا عید سعید فطر فرصت دارند آثار خود را ارسال کنند و به قاریان برتر جوایزی اهدا خواهد شد. 

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جلفا در ادامه با اشاره به نحوه ی ارسال آثار گفت : علاقمندان در محدوده ی سنی 4 تا 18 ساله می توانند قرائت خود  از جزء 30 قرآن کریم را (4 سطر از قرآن عثمان طه ) به صورت  کلیپ صوتی و تصویری  به شماره همراه 09141933419 از طریق  پیام رسان تلگرام ارسال کنند.

کرسی تلاوت قرآن کریم  به مناسبت ماه مبارک رمضان به دلیل شرایط کنونی (شیوع کرونا در جامعه ) تحت عنوان با - قرآن - در - خانه - بمانیم ، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جلفا و با همکاری کانون فرهنگی و هنری حضرت امام حسین (ع) مسجد جامعه سیه سیران و موسسه قرآنی حضرت ولیعصر (عج) جلفا  برگزار خواهد شد. 

۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجا شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید